Поворознюк звинуватив Козловського у несплаті податків на 36 мільярдів гривень

Григорій Козловський є власником Винниківської тютюнової фабрики, яка виробляє низку відомих марок на ринку.

12.12.2022
Поворознюк звинуватив Козловського у несплаті податків на 36 мільярдів гривень

Президент футбольного клубу “Інгулець” Олександр Поворознюк на YouTube-каналі Petrove TV звернувся до боса “Руху” Григорія Козловського.

“За 2021 рік Гриша з цієї фабрики не доплатив 16 мільярдів гривень, а заплатив три мільярди чотириста гривень. За 2022 рік він не заплатив близько 20 мільярдів. Тільки вдумайтеся в ці цифри.

Для того, щоб підняти пенсію всім пенсіонерам України, потрібно було три-чотири мільярди. А тут недоплачують до бюджету 36 мільярдів за два роки”, – заявив Поворознюк.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.