Посадовиці Львівської мерії Сладковій обрали запобіжний захід

Заступницю директора департаменту економічного розвитку та екскерівницю управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Олександру Сладкову підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем.

06.03.2024
Посадовиці Львівської мерії Сладковій обрали запобіжний захід

Згідно з матеріалами справи, 25 листопада 2022 року Олександра Сладкова від імені управління екології та природних ресурсів ЛМР уклала з підприємцем договір на очищення від намулу ставків на території парків “Снопківський”, “Піскові озера”, “Архангела Михаїла” та “Горіховий Гай”, повідомляє Zaxid.net.

У грудні 2022 року посадовиця “достовірно знаючи, що вартість робіт завищена та роботи за вказаним договором у повному обсязі не виконані” підписала та завірила печатками управління два акти виконаних будівельних робіт. На підставі цих актів управління екології та природних ресурсів сплатило підприємцю повну суму, передбачену договором, — 1 199 989 грн.

Як встановили правоохоронці, в акти виконаних робіт було включено роботу екскаватора, яка документально не підтверджена. Це, за даними суду, призвело до завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 758 524 гривень, яку неправомірно отримав підприємець. Це завдало збитків міському бюджету.

Олександру Сладкову звинувачують у видачі завідомо неправдивого офіційного документу, що спричинило тяжкі наслідки та умисному, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використанні службового становища. Максимальне покарання, передбачене за злочини — від 3 до 6 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штрафом.

Суд обрав для посадовиці запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на два місяці. Це означає, що Олександра Сладкова зобов’язана прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду, в провадженні яких перебуватиме кримінальне провадження; не виїжджати за межі Львівської області без відповідного дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи і утримуватися від спілкування зі свідками у справі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.