Ексочільниці управління екології Львова Сладковій оголосили підозру

Інформацію про це підтверджують декілька джерел, натомість Львівська обласна прокуратура наразі не коментує цю ситуацію.

04.03.2024
Ексочільниці управління екології Львова Сладковій оголосили підозру

Заступниці директора департаменту економічного розвитку Львівської міськради, колишній очільниці міського управління екології Олександрі Сладковій повідомили про підозру у кримінальному провадженні.

“Вже декілька днів ніхто з офіційних джерел прокуратури не доповідають за цю історію, а в міській раді всі тихенько по цій ситуації та не знають, чим то все закінчиться і до кого наступного прийдуть правоохоронці”, – повідомив депутат ЛМР та очільник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич.

Як стало відомо ІВ Четверта студія, йдеться саме про скандальну російськомовну чиновницю Олександру Сладкову, яка раніше офіційно відповідала за екологію у місті Львова, а реально закупляла неякісні дерева для посадки на вулицях міста. Інформацію про підозру Олександрі Сладковій підтвердили і громадські активісти, які відстоюють інтереси зелених зон у місті Львова. Також цю інформацію журналістам підтвердили і у правоохоронних органах.

У  2022 році у Львові втілювали проект очистки семи водойм: двох озер в парку «Піскові озера», трьох озер в Снопківському парку, озера в Горіховому гаю та озера в парку Архангела Михаїла. Після цього у грудні 2022 року правоохоронці оголосили підозру підпрємцю у привласненні понад 758 тис. грн під час очищення ставків у Львові.

25 листопада 2022 року між фізичною особою-підприємцем та Управлінням екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради в особі начальника управління було укладено договір про закупівлю послуг, а саме – «Послуги з благоустрою та поліпшення технічного стану водойм, розташованих на території парків Львівської міської територіальної громади: «Снопківський», «Піскові озера», «Архангела Михаїла», «Горіховий гай».

У подальшому підприємець, знаючи, що вартість робіт завищена та роботи не виконані, підписав від власного імені офіційні документи виконаних будівельних робіт та передав на підпис начальнику управлінням екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міськради.

“Шляхом службового підроблення заподіяв шкоду Львівській територіальній громаді в особі Львівської міської ради, тобто міському бюджету, на загальну суму 758 524,28 гривень, що спричинило тяжкі наслідки“, – йдеться в оприлюдненому вироку суду.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.