Помер колишній директор Львівської опери Тадей Едер

У Львові у віці 80 років помер директор Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Тадей Едер, який очолював оперу 20 років.

17.12.2023
Помер колишній директор Львівської опери Тадей Едер

Про це повідомив Роман Онишкевич.

“Панове, які “по долгу служби” будете лить сльози над гробом і на Личакові, не забудьте нагадати, що покійний був кавалером Ордену Дружби, яким Путін нагородив його у 2013 році “за великий внесок у збереження та популяризацію російської культурної спадщини, зближення і взаємозбагачення російського і українського народів”.

Ледь не забув. 31 жовтня 2007 року тоді ще дуже живий Едер був нагороджений Медаллю Пушкіна “за великий внесок у поширення, вивчення російської мови, збереження культурної спадщини, зближення і взаємозбагачення культур націй і народностей”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.