Польські перевізники завершили блокаду перед ПП “Краківець” та “Рава-Руська”

16 січня польські перевізники завершили блокаду пунктів пропуску “Краківець-Корчова” та “Рава-Руська-Гребенне”. Рух вантажівок вже відновили.

17.01.2024
Польські перевізники завершили блокаду перед ПП “Краківець” та “Рава-Руська”

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

“Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів у обох напрямках здійснюється в звичайному режимі. Прикордонники спільно з працівниками контрольних служб працюють, аби забезпечити пропуск максимальної кількості вантажівок”, — йдеться у повідомленні.

За даними прикордонників, станом на 17:19 16 січня на в’їзд в Україну перед цими пунктами пропуску очікують майже 700 вантажівок.

Водіїв просять врахувати цю інформацію, плануючи поїздки.

Раніше польські перевізники заявили, що досягли угоди щодо “певних умов” з урядом Республіки Польща. Представник польської партії “Конфедерація” Рафал Меклер, який є одним з організаторів протесту, повідомив, що блокаду відновлять у березні, якщо не вдасться знайти спільне рішення.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.