Польські перевізники блокуватимуть пункт пропуску “Медика-Шегині” цілодобово

З понеділка 27 листопада польські перевізники розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску “Медика-Шегині”.

27.11.2023
Польські перевізники блокуватимуть пункт пропуску “Медика-Шегині” цілодобово

Про це в ефірі телемарафону “Єдині Новини” повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Також Демченко нагадав, що блокування руху стосуються 4 напрямків: “Ягодин – Дорогуськ”, “Краківець – Корчова”, “Рава-Руська – Гребенне”, “Шегині – Медика”. Саме на цих напрямках вантажівки масою понад 7,5 тонн можуть перетинати кордон, тоді як інші розраховані на транспорт вагою до 7,5 тонн.

За його Демченка, включно до 26 листопада блокування руху на цьому пункті пропуску проходило з 10:00 до 21:00 за київським часом.

Нагадаємо, у Польщі, на паркінгу біля Корчової, помер 56-річний український водій, який чекав на перетин кордону.

6 листопада, близько 14:00 за українським часом, польські перевізники почали блокувати рух вантажівок у пунктах пропуску “Краківець-Корчова”, “Ягодин-Дорохуськ” та “Рава-Руська-Хребене”. Згодом після переговорів з Україною перевізники з Польщі відмовились розблокувати кордон. Як заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, протестувальники блокували проходження навіть гуманітарної допомоги та цистерн з паливом, попри обіцянки цього не робити.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.