Пілот винищувача МіГ-29, що захищав Київщину, потрапив до рейтингу Forbes

Журнал Forbes в рамках проєкту “30 до 30” відзначив українського пілота винищувача МіГ-29 Андрія Геруса. Від початку повномасштабного вторгнення, він виконував завдання щодо авіаційного прикриття Києва та Київщини.

28.09.2022
Пілот винищувача МіГ-29, що захищав Київщину, потрапив до рейтингу Forbes

Про це повідомило Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Андрій Герус – Герой України, військовослужбовець бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр”.

“Андрій з перших хвилин рашистського вторгнення став на захист рідної землі та виконував завдання щодо винищувально-авіаційного прикриття міста Київ, Київщини та України в цілому”, – йдеться у повідомленні.

Forbes обирав молодих людей, які наразі захищають Україну й здобувають для неї перемогу, а також тих, хто відбудовуватиме нову державу у майбутньому після перемоги.

1 березня президент Володимир Зеленський надав старшому лейтенанту Андрію Герусу звання Героя України за збитий над Кропивницьким ІЛ-76 з російським десантом.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.