Папа Франциск пояснив свою заяву про велич Росії

Папа Римський Франциск визнав невдалою свою нещодавню заяву, в якій він закликав росіян згадати “велику та освічену” імперію Петра Першого та Катерини Другої.

04.09.2023
Папа Франциск пояснив свою заяву про велич Росії

У коментарі журналістам Папа назвав ті висловлювання невдало сформульованими, пише Reuters.

“Я не мав на увазі імперіалізм, коли сказав це. Можливо, це був не найкращий спосіб висловлення, але, говорячи про велику Росію, я думав не стільки географічно, скільки культурно”, — виправдався Франциск.

За словами Понтифіка, його скандальний коментар був непідготовленою промовою, а слова про Петра та Катерину спали йому на думку, тому що він вивчав історію Росії у школі.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.