Львівський монах запропонував текст благословення одностатевих пар

Священослужитель Юрій Бойко відреагував на постанову Ватикану про те, що римо-католицькі священники можуть благословляти одностатеві пари.

19.12.2023
Львівський монах запропонував текст благословення одностатевих пар

“ПРОПОЗИЦІЯ

ТЕКСТУ БЛАГОСЛОВЕННЯ

так званих … пар

«Нехай благословить вас Господь так, як благословив жителів Содоми, і нехай сірчаний вогонь наблизить вас до Всемогутнього Господа так, як це сталося з ними за часів Лота, а кожного, кого приваблює їх поведінка, нехай спіткає доля жінки Лота, через Христа, Господа нашого. Амінь»”, – зазначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск дозволив священикам благословляти одностатеві пари.

Глава Ватикану сказав, що священикам слід дозволити благословляти “не звичайні” пари за певних обставин. Але, водночас, дійство не повинно бути частиною регулярних церковних ритуалів або бути пов’язане з цивільними союзами чи весіллями.

Папа Римський Франциск у понеділок, 18 грудня, схвалив документ, виданий Ватиканом.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.