Пам’ятку на території колишньої фабрики Бачевських відреставрують

Складський корпус, зведений на вул. Богдана Хмельницького, 116 в кінці XIX – на початку XX століття, планують реставрувати і перетворити на будівлю громадського призначення.

20.03.2024
Пам’ятку на території колишньої фабрики Бачевських відреставрують

Про це  19 березня під час засідання виконавчого комітету ЛМР сказав головний архітектор міста Антон Коломєйцев, повідомляє Zaxid.net.

Будівля площею 708 м2 є пам’яткою архітектури місцевого значення і має охоронний номер 5607/3-Лв. Під час реконструкції мають бути збережені всі історичні елементи будівлі, натомість її дах, що змінювали у радянський час, відновлять, сказав Антон Коломєйцев.

Uромадська будівля або будівля з громадською функцією – це будівля, де можуть розміщуватися заклади торгівлі, виховання, побутового обслуговування, розваг.

Фабрика Бачевських у районі Підзамче у Львові припинила роботу після Другої світової війни. Згодом тут працював завод «Алмазінструмент», а в 2019 році його акції викупила львівська будівельна компанія «Ріел». Забудовник отримав право розпоряджатися територією заводу, але ділянка залишилась у власності міста, а історичні об’єкти під час зведення житлового комплексу мали бути збережені. Коли виконком ЛМР погодив забудову території заводу, компанія «Ріел» обіцяла також відреставрувати історичні будівлі тут, які перебували «у жалюгідному і напівзруйнованому» стані.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.