Окупантський «язик» звідусіль – від малого до великого

Не можу сказати, шо я ох…в, коли потрапив додому. Я був готовий до людей, які живуть в іншому вимірі. Готовий до гітаристів у центрі, до п‘яних дебошів, до ігнорів тривог і навіть до порушення комендантської. Все ж окей.

20.07.2023
Окупантський  «язик» звідусіль – від малого до великого

ЗСУ гасить там, аби тут не відчувалося дихання ворога. Я був готовий до цього та з’явилося те, приготуватись до чого неможливо…

В короткостроковій відпустці я взяв маму з похресником і повіз за місто. В заклад, де до цього мені тусуватись й не снилось. Погуляли садом і вирішили сісти пообідати.

На терасі відвідувачі тягнуть кальяни, ллється вінішко і кожен гомонить про своє.

За 5 хвилин очікування еспресо я розумію, що зпосеред всіх столів – ми єдині, хто говорить українською. Окупантський «язик» звідусіль – від малого до великого. Суєтологи в перервах між тягами нарікають на «палітічєскій крізіс», а їх малюки просять офіціантів «пакушать».

Я розумію, що навіть якби мав фронтову «100ку», то не міг би дозволити собі таких рахунків, як в них. І я не побачив в жодному з них меценатського серця, бо такі люди не обговорюють, як рішанути Шлях за кордон. Як нагнути воєнкомів та податкову.

Знаєш, дивне таке відчуття…

Тут тотальна зрада, пох…зм, гнилі мутки з ворожим нарєчієм, а в 10-км звідси мої брати вічно сплять на Личакові. Я не нарікаю, що сюди ніколи не прийдуть повістки. Я шкодую, що сам потрапив сюди.

І коли мені вкотре скажуть, що нас потрібно готувать до повернення, то я відповім: «Якщо ми вже опинимось вдома, то все найстрашніше зостане позаду. Тому до нашого приїзду готуватись доведеться не нам.»

Автор: Ігор Шолтис, боєць ЗСУ

Джерело

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.