Очільник МЗС Ізраїлю вперше засудив війну росії проти України

Це вперше міністр уряду Нетаньягу виступив із різкою заявою проти росії.

01.03.2023
Очільник МЗС Ізраїлю вперше засудив війну росії проти України
Елі Коен

Глава МЗС Ізраїлю Елі Коен 28 лютого заявив, що його країна підтримує Україну та засуджує російську агресію. Водночас, за його словами, Єрусалим перебуває в “унікальній позиції”. Про це повідомляє Times of Israel.

Коен запевнив, що підтримка Ізраїлем України є очевидною. Глава МЗС Ізраїлю додав, що “звісно, ми засуджуємо російську агресію”, але нагадав про “унікальну позицію Єрусалиму”.

“росія – центральний гравець у нашому регіоні, зокрема й у Сирії. Тому я думаю, що ми робимо максимум у всіх аспектах”, – каже він.

Коен відвідав Україну 16 лютого. Він став першим представником ізраїльського уряду, який відвідав Україну від початку повномасштабного вторгнення росії. 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.