“Нова пошта” має намір придбати львівську компанію

ТОВ “Нова девелоп” надає в оренду та експлуатацію власне або орендоване нерухоме майно.

23.02.2024
“Нова пошта” має намір придбати львівську компанію

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Антимонопольного комітету України  надав “Новій пошті” дозвіл на придбання частки, що забезпечує перевищення 50% голосів у “Нова девелоп”.

У держреєстрі зазначено, що зареєстрована наприкінці травня 2023 року “Нова девелоп” є правонаступником “Бест Логістик Груп”, яка займалася будівництвом і наданням в оренду логістичних комплексів і входила в девелоперський холдинг повного циклу Globus.

“Бест Логістик Груп” уже співпрацювало з “Новою поштою” під час будівництва сортувального термінала у Львові у 2019 році, інвестиції у створення якого становили майже EUR10 млн, при цьому вкладення “Нової пошти” – близько EUR4 млн. За словами співзасновника ГК NOVA В’ячеслава Клімова, “Нова пошта” відповідала за обладнання, тоді як “Бест Логістик Груп” – за спорудження будівлі.

На сайті Globus зазначено, що в його портфелі перебуває понад 10 проєктів на різній стадії реалізації площею 220 тис. кв. м, що розвиваються разом із партнерами. Серед них є житлові будинки преміум і комфорт-класів, логістичні термінали, бізнес-центри, готелі та багатофункціональні комплекси, тоді як площа вже реалізованих проєктів становить 96 тис. кв. м. Також зазначається, що група є стратегічним партнером “Нової пошти”, має власну виробничу базу у вигляді двох бетонних заводів.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.