Нардепа зі Львівщини мають перевірити на зв’язки з фсбшником Сівковичем

Служба безпеки України має перевірити чи дійсно народний депутат Микола Княжицький контактує з фсбшником та держзрадником України Володимиром Сівковичем.

31.03.2024
Нардепа зі Львівщини мають перевірити на зв’язки з фсбшником Сівковичем

Про це в коментарі i-ua.tv заявив правозахисник Дмитро Павліченко.

«Сівкович є державним зрадником. Тому в СБУ мають перевірити його зв’язки з Княжицьким, з яким в них зареєстрована спільна громадська організація, яка мала бути ліквідована, а не продовжувати працювати. А якщо виявиться, що Княжицький приймав спільні рішення з Сівковичем, то він є співучасником. Адже ця організація досі працює. Крім того, Сівкович не міг самостійно розповсюджувати свою антиукраїнську діяльність. Він це робив, а можливо і продовжує робити через певних осіб», — зазначив правозахисник.

На його думку, нардеп Княжицький має надати публічне пояснення своїх зв’язків з Сівковичем.

«Цьому питанню треба надати розповсюдження, а СБУ має належним чином відреагувати», — підкреслює правозахисник.

Також за словами правозахисника, в Україні вкрай важка ситуація, адже тривалий час фсб залучало своїх агентів до СБУ. Тому необхідно звертатися до голови СБУ Малюка, щоб він відреагував та провів чистки в парламенті та інших органах й відомствах.

«Сьогодні прямо на засіданні СБУ було затримано працівника Служби безпеки, який брав хабар та підозрювався у колобаранській діяльності. Над виявленням агентів кремля в Україні має працювати СБУ. Якщо Малюк позиціонує себе, як захисник українського народу та державності, бо знищив маже весь Чорноморський флот, то він має відреагувати на ситуацію з Княжицьким. Крім того, він має зробити все, щоб відчистити органи та парламент від московських агентів та терористичної організації фсб», — резюмує правозахисник.

Варто зазначити, що Княжицький співпрацював з Сівковичем. Разом вони заснували ГО «Інститут Суспільство». Наразі ця громадська організація не перебуває у стані ліквідації.

Нагадаємо, Володимир Сівкович звинувачується в держзраді за підривну інформаційну роботу проти України та побудову фізичних «кротоферм» в Україні. Своєю чергою, нардеп Микола Княжицький зараз активно бореться з телеграм-каналами та вже зареєстрував законопроєкт, який забороняє їхню діяльність в Україні. Також варто зазначити, що дружина Княжицького Лариса Княжицька наслідок реалізованих угод залишається опосередкованим власником 22,5% телеканалу «Еспресо», 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство ATMOSPHERE ENTERTAINMENT INC. Кінцевим бенефіціарним власником ATMOSPHERE ENTERTAINMENT INC. є громадянин України Іван Жеваго.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.