Найкращий двірник Львова повернувся з мандрівки Європою

Богдан Михайлович Єсип працює двірником. Завдяки перемозі у конкурсі “Найкращий двірник Львова 2023” він вперше побував за кордоном – саме таким був його приз.

19.01.2024
Найкращий двірник Львова повернувся з мандрівки Європою

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

В екскурсійний тур Європою – Прага, Відень, Будапешт, пан Богдан поїхав з донькою Марією. Для неї поїздка за кордон теж була вперше.

«Спочатку ми приїхали в Прагу, потім у Відень і Будапешт. Люди слухали нашу розмову, бо чеська і українська подібні мови. І коли розуміли, що це українська, то до нас говорили: «Слава Україні!». А ми відповідали: «Героям слава!» Приємно було», – розповідає Богдан Єсип.

Не зміг не звернути уваги пан Богдан на чистоту у містах Європи. Каже, що там люди все пильнують, сміття не кидають на вулиці.

До слова, конкурс на визначення кращого двірника цього року знову оголошуватимуть. Це вже буде вп’яте.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.