На Турківському напрямку на Львівщині працює менше 35% валідаторів

Пасажири Турківського напрямку Львівщини й далі обмежені в можливості безготівкової оплати через приватного перевізника.

25.01.2024
На Турківському напрямку на Львівщині працює менше 35% валідаторів

24 січня у приватного перевізника ПП “Тур-Авто”, який обслуговує маршрути Турківського напрямку Львівської області, при вставновлених 24 валідаторах на автобусах були готові до отримання безготівкових оплати лише 6. За цей день на маршрутах приватного перевізника відбулося всього ДВІ безготівкові оплати, повідомляє Е-квиток на Львівщині/Smart Ticket Technology.

Станом на 25 січня по ПП “ТУР-АВТО” лише 8 валідаторів мають відкриту зміну.

“Тому вчергове принагідно просимо Романа Думича, керівника підприємтсва, забезпечити включення та повноцінну роботу обладнання, яке йому встановили, аби пасажири могли скористатись зручною для них формою оплати. Окрім цього повідомляємо, що сьогодні Роман Думич замість моніторингу включення обладнання на своїх автобусах інспектував Самбірське АТП, адже захотів прийняти участь в ініціативі громадський контроль. Він повідомив про неможливість сплати на одному з валідаторів і зафіксував це на відео, за що отримає 200 грн”, – зазначили у повідомленні.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.