На території Львівського автобусного заводу планують створити логістичний хаб

У ТОВ “Львівські автобусні заводи” розповіли, як планують відновлювати діяльність підприємства та чи перейшов їм у власність монастир кармелітів.

12.04.2024
На території Львівського автобусного заводу планують створити логістичний хаб

Про це “Еспресо.Захід” розповів розпорядник майна ТОВ “Львівські автобусні заводи” арбітражний керуючий Віталій Глеваський.

“Щодо планів інвестора з розвитку підприємства, то на території підприємства планують створити логістичний хаб. Це те, що закладено в плані санації ТОВ “Львівські автобусні заводи”, і те, за що проголосували кредитори, – каже Віталій Глеваський. – Одна з умов реалізації плану санації – це повне погашення вимог кредиторів, які визнав у встановленому порядку суд. Тобто всі фізичні та юридичні особи, які заявили вимоги, отримають свою справедливу сатисфакцію”.

При цьому Віталій Глеваський уточнює – йдеться не про Львівський автобусний завод, а лише частину його нерухомості.

“Аби не було підміни понять, треба розуміти, що є цілий набір суб’єктів господарювання, яким належить різне майно. Я маю стосунок саме до ТОВ “Львівські автобусні заводи”, – каже управитель. – У нас є об’єкти нерухомого майна, відмінні від земельної ділянки, а є безпосередньо земельна ділянка, – це теж треба враховувати. Та частина, де вже збудували житлові комплекси, – це не до нас. Монастир – я добре пам’ятаю цей об’єкт, бо він автентичний, – також не до нас. Якщо не помиляюся, це було майно заводу комунального транспорту, хоча до сьогодні структура власності уже могла змінитися. Динаміка така, що складно зрозуміти, що кому належить”.

За словами Віталія Глеваського, Укрексімбанк ще продає права вимоги, що стосуються заводу комунального транспорту, тож будь-хто з учасників майбутнього аукціону може придбати майно колишнього ЛАЗу.

Як з’ясував “Еспресо.Захід”, серед майна, яке вже кілька років намагається продати Укрексімбанк, – уже згадуваний монастир кармелітів, в якому колись облаштували актовий зал заводу, головний корпус ЛАЗу тощо.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.