На Тернопільщині зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

За останній тиждень на ГРВІ захворіло на 27,5% людей, ніж попереднього.

30.01.2024
На Тернопільщині зросла кількість хворих на грип та ГРВІ

Про це повідомляє Тернопільська ОВА.

“Загальна захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19 за останні 7 днів склала 533,5 випадки на 100 тисяч населення. Захворіли 5434 особи, що перевищує рівень епідемічного порогу та відповідає високому рівню інтенсивності епідемічного процесу”, – йдеться у повідомленні.

За останній тиждень на ГРВІ захворіло на 27,5% людей, ніж попереднього. Серед усіх хворих 55,3% складають діти. Госпіталізовали – 182 особи.

Окрім того, минулого тижня було зареєстровано 60 випадків COVID-19 та зафіксовано 2 летальних випадки від недуги.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.