На Тернопільщині зрізали багатолітні дуби, які колись висадили до річниці утворення УПА

Черговий скандал в селі на Тернопіллі – знищені дуби, які висадили у с. Порохова 30 років тому.

06.11.2023
На Тернопільщині зрізали багатолітні дуби, які колись висадили до річниці утворення УПА

Тоді акція була присвячена 50-ій річниці утворення УПА. Біля символічної могили у центрі села молоді дуби висалили покійний вчитель Богдан Васильович Зелінський та учні місцевої школи, повідомляє видання “Тернополяни”.

Цього року, ці дерева було знищено. За неперевіреною інформацією, вказівку на зріз надала уповноважена особа закріплена за с. Порохова, для належного представлення інтересів жителів села в органах місцевого самоврядування, тому, що не було кому прибирати опале листя від цих дерев, пише видання «Бучацькі справи».

Місцеві жителі обурилися тому, що сталося та не мають наміру залишати незаконну вирубку дерев без уваги. Люди звернулися у правоохоронні та природоохоронні органи для того, аби з’ясувати усі обставини щодо «наказу» зрізати дуби, а також «замовників» та виконавців цього, без перебільшення, злочину.

Деталі згодом.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.