На Тернопільщині прочан московського патріархату чекають поліцейські та мітингувальники

Колона парафіян московського патріархату йде хресною ходою до Почаївської лаври. Вони наближаються до межі Тернопільської області.

25.08.2023
На Тернопільщині прочан московського патріархату чекають поліцейські та мітингувальники

Як повідомляє “Суспільне”, 24 серпня, станом на 21:30, вони ще не залишили територію Хмельниччини.

Серед прочан чоловік з Рівненщини, який представився Суспільному, як “Раб Божий”. Розповідає, загалом колона йде вже 6 днів, а він приєднався день тому. Каже, ходу сповільнює те, що в деяких населених пунктах їх не пропускають:

“Якщо Бог попустить — то й під ліжком знайдуть, заб’ють і та ракета й туди прилетить, не сховаєшся. Але якщо ти віриш, що тебе захистить —то й захистить. Якщо буде така участь, що десь загинеш — значить то Бог так розпорядився”.

На Лановеччині колону прочан чекають поліцейські та мітингувальники з Тернопільщини.

“Ми за Україну. Ми проти ворожої ходи, яка зараз рухається з Ямполя, що знаходиться в Хмельницькій області в нашу Тернопільську область. Ми проти цієї ходи, тому що в нас війна. Російсько-українська, якщо люди ще пам’ятають. І це є дуже велика небезпека для України. Тому що ми не знаємо, хто серед них”, — каже жителька Шумська Олена Ходюк.

Пішу ходу паломників  московського патріархату до Почаївської лаври заборонили. Таке рішення прийняли 11 серпня під час засідання ради оборони області. 22 серпня на сесії Тернопільської обласної ради депутати підтримали це рішення.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.