На Тернопільщині поліція перевірятиме виставки та музеї, де є зброя

На раді оборони Тернопільщини прийнято рішення перевіряти спеціалістами будь-які виставки та вже діючі музеї, де виставляють зброю, а також інші експонати з українсько-російської війни.

08.09.2022
На Тернопільщині поліція перевірятиме виставки та музеї, де є зброя
Фото ілюстративне

“Прийнято рішення про погодження будь-яких виставок, особливо, в музеях, де виставляють зброю і так далі, на такі виставку будуть залучені спеціалісти – вибухотехніки. На днях ми перевірили музей українсько-російської війни у Збаражі і продовжимо цю роботу. Також ми вилучаємо багато зброї у людей, в яких вона не має бути. Наступне питання по “Прихистку” та переселених особах. Ми проводимо перевірку тих осіб, які поселилися тут. Багато виявляємо людей, які жили, зареєструвалися, виїхали, а людина кошти отримує – це порушення – наведіть порядок з документами. Ми допоможемо, підкажемо. Наступне – зараз поліція проводить відпрацювання окремих територій, мешканців краю прошу віднестися з розумінням до цього, – відзначив Олександр Богомол, начальник поліції Тернопільщини. – І останнє – шахрайство – вони відбуваються кожен день – перевіряйте джерела інформації щодо надходження тих чи інших допомог, не переходьте на ссилки у Телеграм-каналах на якісь підозрілі допомоги. Якщо ви хочете купити дрова, то платіть за дрова тільки тоді, коли їх вам привезуть. Ті шахраї на непідконтрольній Україні території і ми не можемо їх дістати. Не купляйте товари з підозрілих джерел та сайтів”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.