На Тернопільщині чоловік збував зброю та боєприпаси

У Тернопільській області правоохоронці повідомили підозру одеситу, який торгував зброєю через військові аукціони.

02.01.2024
На Тернопільщині чоловік збував зброю та боєприпаси

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, з клієнтами чоловік спілкувався онлайн, продавав заборонені предмети через військовий аукціон, а товар відсилав через відділення поштового зв’язку.

Наприкінці вересня житель Кременеччини викупив револьвер системи “Наган” і двічі купував патрони до нього.

29 грудня за місцем проживання чоловіка провели обшуки. У одесита виявили та вилучили пістолети, набої та порох. Документів на зброю у чоловіка не було.

“Чоловік стверджує, що займався колекціонуванням небезпечних предметів. Проте вирішив усе розпродати, бо необхідні гроші. Що ж стосується набоїв, то їх він виготовляв самостійно”, — йдеться у повідомленні.

50-річному одеситу оголосили підозру.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.