На Прикарпатті знайшли гриб, схожий на чоловічий статевий орган

На Франківщині грибний сезон у розпалі. Грибники наввипередки хизуються світлинами результатів тихого полювання в лісі. Білі гриби, маслюки, лисички, сироїжки та декому щастить і на екзотику.

16.09.2022
На Прикарпатті знайшли гриб, схожий на чоловічий статевий орган

От мешканець села Космач, на Косівщині, вполював екзотичний гриб “веселку”, пишутьВерсії”.

Гриба “веселку” мало хто знає, а втім у наших предків він цінувався буквально на вагу золота. Свою іншу назву – “смердючка” – він отримав за огидний запах, який можна відчути за кілька метрів.

Веселку можна зустріти в тінистих вологих місцях, здебільшого в заростях ліщини та малини, з кінця липня до глибокої осені. Гриб “веселка” виглядає як яйцевидне біле тіло. Зазвичай гриб не буває великим й рідко коли досягає розмірів з гусяче яйце. Спочатку гриб схожий на звичайний дощовик. Сам по собі гриб не такий міцний, а має м’якоть схожу на холодець. Коли гриб доростає до певного розміру, з нього проростає невелика нирка, що швидко переростає в плодову ніжку. Ніжка з капелюшком, із яйця, дуже швидко виростає, іноді за 15 хвилин. Тільки уявіть собі, що прямо на ваших очах можна спостерігати як росте цей гриб. Таким він проживе кілька годин. Гриб росте в різних місцях і ніколи в одному й тому ж.

Грибники запевняють, що цей гриб їстівний, але його здебільшого ви­користовують з лікувальною метою — роблять настоянку на самогоні.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.