На Львівщину евакуювали дітей з Дніпропетровщини

До Львова прибули ще двоє дітей, яких евакуювали через воєнні дії на території України. Їх вилучили із сім’ї у Дніпропетровській області. Разом з дітьми приїхали їхні супроводжувачі.

20.09.2023
На Львівщину евакуювали дітей з Дніпропетровщини

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Станом на сьогодні у 17 закладах Львівської області перебуває 271 евакуйована дитина (внутрішньо переміщених в складі організованих груп закладів), з них 161 дитина-сирота та дитина позбавлена батьківського піклування», – повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис.

Серед них, як немовлята, так і діти старшого шкільного віку, яких евакуювали з Донецької, Луганської, Харківської, Чернігівської, Запорізької, Миколаївської та Сумської областей.

«Також на території області перебуває 7 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей (62 дітей), які прибули із зони проведення бойових дій», – додав Володимир Лис.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.