Людей зі Сумської області почали евакуйовувати на Львівщину

За останній тиждень на Головному залізничному вокзалі Львова волонтери зустріли 243 людей. Здебільшого вони прибули зі Сумської та Запорізької областей.

20.03.2024
Людей зі Сумської області почали евакуйовувати на Львівщину

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Від початку року Львівщина прийняла 2248 евакуйованих з різних областей. Це лише ті, хто прибув потягами. Дехто добирається у нашу область автобусами або приватним транспортом. Також є ті, хто раніше тимчасово проживав у нашій області, але на якийсь час повертався додому. Переважно прибувають жінки з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, особи старшого віку та з інвалідністю.

В офісах Координаційного центру, які Львівська ОВА розгорнула у всіх районах нашої області, від січня фахівці безкоштовно надали людям у потребі майже 18 тисяч послуг», – зазначив начальник ЛОВА Максим Козицький.

Він також розповів, як люди у складних життєвих обставинах можуть отримати різні види допомоги на Львівщині. Зокрема, заявку на отримання допомоги можна подати за посиланням.

Карта місць, де на Львівщині можна отримати психологічну, юридичну, психосоціальну, гуманітарну допомогу, інформацію про поселення, навчання та перенавчання.

Анкета для тих, хто готовий стати партнером Львівської ОВА, аби допомагати людям у складних життєвих обставинах.

«Якщо ви знаєте тих, хто приїхав на Львівщину з інших областей і потребує допомоги, передайте їм цю інформацію. Маємо бути сильними. Маємо підтримувати одне одного. Маємо бути разом. Переможемо!», – наголосив очільник області.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.