На Львівщині зросла захворюваність на ГРВІ

Епідемічний поріг на Львівщині перевищений на 30%: впродовж минулого тижня майже 14 тисяч людей звернулися до медиків.

26.01.2024
На Львівщині зросла захворюваність на ГРВІ

Як повідомляє “Суспільне”, найвищий рівень захворюваності зафіксували у Львівському та Стрийському районах. Там госпіталізували 150 людей із грипом і ще близько 45 — внаслідок захворювання на коронавірус.

“Канікулярний період, поки діти не ходили до школи, нам дещо розірвав механізм передачі інфекцій. Хворих ми бачили менше. Звичайно, що утворення нових організованих колективів сприяє тому, що вірус поширюється серед населення. Відповідно на сьогоднішній день буде запроваджений моніторинг відсутніх дітей в школах. Якщо ця кількість буде збільшуватись, то будемо рекомендувати закладам освіти переходити на онлайн-форму навчання”, – розповіла директорка обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко.

Станом на  25 січня  близько 13 відсотків дітей не відвідують уроки через захворювання. Так, через перевищення епідемічного порогу, на онлайн-навчання у Львові перейшли ліцеї №57 та №81 і школа №91.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.