На Львівщині знесли ще 12 радянських пам’ятники

У демонтажі двох монументів взяли участь представники обласної робочої групи з питань декомунізації при Львівській ОВА.

13.11.2023
На Львівщині знесли ще 12 радянських пам’ятники

Про це повідомили на Facebook-сторінці “Декомунізація Львівщини”.

“Про демонтаж саме стількох ідеологічних маркерів окупанта стало відомо нашій робочій групі цього тижня. Деякі з них демонтовані раніше, але тепер ми дізналися, більшість зникли з громадського простору цього тижня”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, знесли: 3 памʼятники з Пагорба слави у Львові, памʼятник Терешковій на Виговського у Львові, два солдати радянської армії в Скоморохах, обʼєкти у Бобʼятині при вʼїзді у Тартаків та в селі Свитязів Сокальської громади, мати-родіну-окупантку в Буську, монумент у Поториці, а також пам’ятник у Поникві.

“Також ми сьогодні обстежили ще два обʼєкти в Сокальській громаді, проговорили та узгодили їх подальший демонтаж. Треба зазначити, що від початку року на Львівщині демонтовано 265 обʼєктів, які підлягають декомунізації. Залишилося близько 40, про які ми знаємо.

До кінця року мають впасти всі. Львівщина мусить стати прикладом для інших областей.

Дякуємо всім, хто в цьому процесі”, – підсумували у дописі.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.