На Львівщині збільшився урожай ранніх сільськогосподарських культур

На Львівщині завершили збирати врожай ранніх зернових, зернобобових та олійних культур.

04.09.2023
На Львівщині збільшився урожай ранніх сільськогосподарських культур

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Із зібраної площі 284,4 тис. га загальний обсяг намолоту зерна вищезазначених культур у господарствах усіх категорій становить понад 1,3 млн. тонн в бункерній вазі. Це на 1% більше до показника минулого року. Частка зернових і зернобобових культур складає 85% обсягу зібраного врожаю.

«Попри не завжди сприятливі погодні умови та обмежений фінансовий ресурс нашим аграріям вдалось досягти хороших результатів завдяки застосуванню сучасних технологій та відданості своїй справі», – зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту АПР.

За оперативною інформацією департаменту із загального обсягу виробництва зерна ранніх культур по господарствах усіх категорій, валовий збір зернових та зернобобових культур становить 1129,7 тис. тонн у бункерній вазі, з якого 84% (848,7 тис. тонн) припадає на зерно пшениці. Зібрані площі ранніх зернових та зернобобових культур склали 228 тис га, на 5,5 тис. га менше минулого року. Середня бункерна врожайність становить 49,5 ц/га, більша на 1,4 % (+0,7 ц/га) до минулого року.

З групи ранніх олійних культур зерна ріпаку (озимого і ярого) зібрали на 6% більше в порівнянні з минулим роком. Валовий обсяг врожаю ріпаку становить 186,6 тис. тонн (+9,9 тис. тонн), якого зібрано з площі 56,4 тис. га (+9,6 тис. га до 2022 року). Середня врожайність складає 33 ц/га, нижча на 4,7 ц/га ніж торік.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.