На Львівщині зафіксували випадки нового штаму коронавірусу

Всього в Україні виявили 42 випадки коронавірусу “Дженні”.

08.02.2024
На Львівщині зафіксували випадки нового штаму коронавірусу

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України.

З початку року в Україні виявили 42 випадки нового субваріанту штаму коронавірусу Омікрон – JN.1, який називають “Дженні”. Його зафіксували у 12 областях.

У Львівській області виявили шестеро хворих.

Медики говорять, що перебіг захворювання відбувався у середній або легкій формах.

“Наразі ризик для населення – низький, а вакцини, які використовуються у світі проти COVID-19, захищають від нового субваріанту «Дженні»”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня на Львівщині від коронавірусу померла одна людина.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.