На Львівщині судили чоловіка, який відправляв ухилянтів за кордон під виглядом священників

Жовківський районний суд на Львівщині засудив до двох років умовного терміну Петра Кіма, який допоміг щонайменше десятьом чоловікам незаконно перетнути кордон, вдаючи з себе священнослужителів різних релігійних громад.

15.11.2023
На Львівщині судили чоловіка, який відправляв ухилянтів за кордон під виглядом священників

Як повідомляє Lviv.media, уродженець Дніпропетровської області Петро Кім від листопада 2022 року допоміг десятьом чоловікам зареєструватися священнослужителями декількох релігійних громад і втекти за кордон.

Ухилянти були оформленні як священнослужителі таких релігійних громад: “Дім Хліба”, “Небесний Дар” та “Нове покоління” християнських євангельських церков.

Суд визнав чоловіка винним, проте звільнив від ув’язнення, призначивши покарання — два роки умовного терміну.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.