Директор благодійного фонду на Тернопільщині допомагав ухилянтам виїхати за кордон

За 10 тисяч доларів чоловік обіцяв виготовити документи про інвалідність та вплинути на членів медико-соціальної експертної комісії.

19.06.2024
Директор благодійного фонду на Тернопільщині допомагав ухилянтам виїхати за кордон

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Директор фонду пропонував чоловікам призовного віку оформлення документів про наявність другої групи інвалідності та легального виїзду за кордон.

“Він запевняв, що може вплинути на службових осіб лікарської комісії, щоб ті офіційно визнали чоловіка інвалідом другої категорії. Водночас схема передбачала оформлення документів без фактичного проходження чоловіками медкомісій у закладах охорони здоров’я”, — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці оголосили тернополянину про підозру. Ця стаття передбачає покарання до 8 років позбавлення волі. Директору фонду обрали запобіжний захід — тримання під вартою.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.