На Львівщині судили браконьєра, який застрелив лося

Суд визнав винним 37-річного дрогобичанина, який попри заборону застрелив тварину, занесеного до Червоної книги України.

22.02.2024
На Львівщині судили браконьєра, який застрелив лося

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

4 лютого у ліс поблизу села Солонське Дрогобицького району прийшов 37-річний чоловік з мисливською зброєю. Там чоловік помітив самця лося європейського, який занесений до Червоної книги.

Попри заборону на полювання до скасування воєнного стану та всупереч нормам закону “Про Червону книгу України” близько 11:00 чоловік здійснив смертельний постріл у шию тварини. Чоловіка затримали єгері.

Провадження розглядали у спрощеному порядку. Обвинувачений повністю визнав свою провину. Суд розглянув матеріали справу і визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку та призначив йому покарання — штраф у розмірі 18 700 гривень.

Вирок суду має бути виконаний не пізніше 10-денного терміну з дня набрання законної сили.

Нагадаємо, нещодавно на території мисливських угідь Червоноградської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок браконьєри вбили двох козуль.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.