На Львівщині браконьєри застрелили червонокнижного лося

4 лютого у Раневицькому лісництві біля Дрогобича троє браконьєрів застрелили лося.

05.02.2024
На Львівщині браконьєри застрелили червонокнижного лося

Про це LVIV.MEDIA повідомив лісничий Василь Дмитришин.

Зранку 4 лютого постріли у лісі почули єгері та вирушили на пошуки тих, хто стріляє. Обійшовши ліс, вони знайшли убитого лося. Браконьєрів поряд з ним вже не було. Єгері та лісники виставили у лісі фотопастки та оточили територію. За деякий час до лося повернулося троє чоловіків. Єгері спробували затримати їх, проте зловити вдалося лише одного, 40-річного мешканця Дрогобича. Двоє інших втекли на автомобілі.

Єгері та лісничий  викликали на місце злочину правоохоронців.

Василь Дмитришин підозрює, що за твариною тривалий час слідкували, вивчали місця, де вона ночує та харчується. Убили лося з мисливського карабіна з оптикою.

Нагадаємо, нещодавно на території мисливських угідь Червоноградської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок виявили нутрощі і дві шкіри європейських козуль.

На Львівщині діє заборона полювання на усіх тварин до завершення воєнного стану. Проте полювання на лося заборонене ще з 2019 року, відколи тварину внесли до Червоної книги України. За останні роки популяція лосів в Україні дуже скоротилась.

Збитки від убивства лося, за словами лісничого, можуть становити понад 100 тис. гривень. А покарання за убивство тварини, занесеної до Червоної книги, — кримінальна відповідальність.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.