На Львівщині побільшало оленів, козуль та зубрів

В області провели облік тварин, які живуть у наданих в користування мисливських угіддях .

27.02.2024
На Львівщині побільшало оленів, козуль та зубрів

Про це повідомляє Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства.

Користувачі мисливських угідь разом зі спеціалістами з державної лісової охорони, державних природоохоронних та громадських організацій завершили зимовий облік звірів та птахів на площі 1771 га.

За результатами “перепису” в області зафіксували:

  • 2025 оленів європейських (минулоріч було 1921);
  • 19 199 козуль (було 18 450);
  • 3935 кабанів (було 3581);
  • 53 оленів плямистих;
  • 145 лосів;
  • 98 оленів Даніеля (лань).

Таким чином, за рік копитних в області побільшало на 1225 голів — з 24 402 стало 25 627.

Натомість поголів’я зайців зменшилося. Лісівники пов’язують це зі зростанням чисельності вовків та лисиць. Вовків побільшало майже на сорок голів, а лисів стало більше на понад 300 особин.

Крім того, зросла чисельність червонокнижних мисливських видів звірів. Зокрема, зубрів — зі 156 особин до 172 та ведмедів — з 72 до 79.

Нагадаємо, нещодавно під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради директор Бродівського лісового господарства Юрій Зіновчук розповів, як фінансово покращити ставлення місцевого населення до зубрів.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.