На Львівщині планують відремонтувати автомобільний міст в Карпатах за 127 млн грн

Міст через річку Опір біля Гребенова, що мали відремонтувати ще у 2021-2022 роках.

13.03.2024
На Львівщині планують відремонтувати автомобільний міст в Карпатах за 127 млн грн

Служба відновлення у Львівській області оголосила тендер на ремонт автомобільного мосту на дорозі Т-14-24 Славське – Сколе на 126,5 млн грн. Ідеться про міст поблизу села Гребенів через річку Опір, повідомляє Zaxid.net.

Тендер на ремонт цього мосту вже проводили у червні 2021 році, переможцем стало ТОВ «Автомагістраль-Південь», що мало закінчити ремонт до 30 вересня 2022 року. Через брак фінансування міст так і не відремонтували. Тепер закупівля проводиться за відкоригованим і дорожчим проектом.

Переможець тендеру, що запланований на 21 березня, має відремонтувати міст довжиною майже 67 м до 1 серпня 2025 року. Також він має облаштувати під’їзди до мосту та всю необхідну інфраструктуру.

У проекті зазначається, що зараз міст перебуває в аварійному стані – його частини обмежено працездатні або непрацездатні.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.