На Львівщині підприємець переправив за кордон 12 військовозобов’язаних

Призовники безперешкодно виїжджали за межі України в якості нібито працівників підприємця – водіїв вантажних автомобілів.

02.04.2024
На Львівщині підприємець переправив за кордон 12 військовозобов’язаних

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, протягом 2022 року троє мешканців Львівщини організували схему незаконного перетину кордону військовозобов’язаними чоловіками.

Один із обвинувачених був фізичною особою-підприємцем, що займається міжнародними перевезеннями.

Для реалізації свого плану чоловіки підшукували «клієнтів», «працевлаштовували», а в подальшому подавали цю інформацію для внесення в систему «Шлях».

“Таким чином, призовники безперешкодно виїжджали за межі України в якості нібито працівників підприємця – водіїв вантажних автомобілів. Задокументовано, що за такою схемою незаконно перетнули кордон 12 осіб, які не повернулись на територію України”, – йдеться у повідомленні.

Стосовно одного обвинуваченого матеріали виділено в окреме провадження у зв’язку із розшуком.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.