На Львівщині оцифрували церкву, якій майже пів тисячі років

У межах проєкту створили 3D модель та віртуальний тур храмом Святого Архистратига Михаїла, що у Старій Скваряві.

27.10.2023
На Львівщині оцифрували церкву, якій майже пів тисячі років

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Від початку російсько-української війни тема оцифрування пам’яток архітектури стала гострою. Наше завдання – закарбувати, а отже вберегти архітектурні й мистецькі надбання на випадок руйнувань через російські ракетні обстріли. Цей проєкт дозволить людям з усього світу дізнатися про нашу культурну спадщину.

Ми зберегли параметри і цифрові копії, щоби у випадку найгіршого, все вдалося зберегти для наступних поколінь», – розповів директор Львівського музею історії Орест Малиць.

У межах проєкту створили 3D модель та віртуальний тур храмом Святого Архистратига Михаїла, якому близько 500 років. Віртуальний тур показує будівлю ззовні та зсередини, та містить детальну інформацію про пам’ятки.

Про історію музею, його реставрацію, про сам іконостас присутні дізналися з презентованого короткометражного документального фільму.

Віртуальний тур можна переглянути на сайті Львівського музею історії релігії за посиланням.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.