На Львівщині вщент згоріла дерев’яна церква

У селі Сможе Стрийського району згоріла дерев’яна церква, яка є пам’яткою архітектури національного значення.

25.03.2024
На Львівщині вщент згоріла дерев’яна церква

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

На момент прибуття рятувальників полум’я поширилось на значну площу й охопило більшу частину будівлі. Існувала загроза перекидання загорання на поруч розташовану дерев’яна двоярусну дзвіницю храму. Під час ліквідації полум’я обвалився купол церкви.

Церква повністю знищена вогнем. Дзвіницю вдалось врятувати.

Церква Святого Архангела Михаїла у селі Сможе — чинна дерев’яна церква, пам’ятка архітектури національного значення. Використовується спільно громадою УГКЦ і ПЦУ. Храм розташований на сільському цвинтарі. Від 1979 року входить до пам’яток архітектури державного, а тепер — національного значення.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.