На Київщині шахраї ошукали волонтерку

На Київщні правоохоронці затримали чоловіка та жінку, які можуть бути причетні до шахрайства. Зловмисники обіцяли волонтерці автомобіль, який вона хотіла придбати для військових, але отримавши гроші – зникли.

17.09.2022
На Київщині шахраї ошукали волонтерку
Фото поліції

Яу повідомив керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов, за цим фактом відкрито кримінальне провадження 

“Ні честі, ні совісті. Ці двоє злодіїв цинічно ошукали волонтерку, яка намагалась придбати авто для військових. На початку серпня до нас звернулась жителька Рокитного. Жінка перерахувала кошти продавцям автомобіля, який планувала передати на потреби ЗСУ, але машину так і не отримала”, – написав Нєбитов.

Він додав, що поліцейські Білоцерківського району встановили можливих зловмисників. Ними виявилась 46-річна жінка та її 41-річний поплічник.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.