На Франківщині знищили унікальний модерністський інтерʼєр аптеки

У Коломиї Івано-Франківської області знищили модерністський інтерʼєр районної аптеки №31 з художнім розписом і мармуром.

14.11.2023
На Франківщині знищили унікальний модерністський інтерʼєр аптеки

Про це повідомив засновник спільноти Ukrainian Modernism Дмитро Соловйов.

“Міська влада Коломиї зробила злочинний жлоборемонт в районній аптеці №31: перекроїла просторий хол на клаустрофобні кімнати і коридори, знищила автентичні вітрини і не пошкодувала вражаючу стелю, зашивши все дешевим гіпсокартоном. Єдине, що залишилось від розкішного орігінального інтерʼєру — підлога“, – йдеться у повідомленні.

Активіст зазначив, що під час ремонту замінили автентичні дорогі матеріали — мармур, натуральне дерево, художній розпис по склу. А також знищили ручну працю українських майстрів, які вклали душу в унікальний інтер’єр.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.