На Франківщині засудили чоловіка, який зі зброєю пограбував заправку

Долинський районний суд призначив 8 років в’язниці 37-річному чоловіку, який у листопаді 2023 року вчинив розбійний напад на АЗС.

01.02.2024
На Франківщині засудили чоловіка, який зі зброєю пограбував заправку

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратури.

Чоловік зайшов на одну із АЗС в місті Долині і, погрожуючи пістолетом, забрав мобільний телефон оператора заправки.

Після цього наказав віддати гроші. В касі було понад 10 тисяч гривень. Взявши кошти, він втік з місця події.

“Вироком Долинського районного суду його визнано винуватим у вчиненні вказаного правопорушення та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна“, – йдеться у повідомленні.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.