На Франківщині заступник начальника поліції торгував дозволами на зброю

Правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Коломийського відділу поліції.

20.11.2023
На Франківщині заступник начальника поліції торгував дозволами на зброю

Про це повідомляє франківське видання КУРС з посиланням на ухвали Личаківського районного суду м. Львова та Львівського апеляційного суду.

За версію слідства, наприкінці липня цього року чоловік за хабар видавав дозволи на придбання, зберігання та використання зброї: один продав за 9 тис. грн, а коли взяв замовлення ще на чотири, його затримали правоохоронці

9 серпня у Коломиї знайомий, який вже звернувся до правоохоронців, передав посадовцю дві фотокартки, копію паспорта і ідентифікаційного номера одного з чоловіків та 9 тис. грн. Вже 1 вересня заступник начальника поліції виконав замовлення і передав «клієнту» витяг з Єдиного реєстру зброї про наявність дозволу на придбання зброї та повідомив, що може за таким же механізмом виготовити дозволи для інших осіб.

Відтак 10 жовтня посадовець отримав фотокартки, копії паспортів і ідентифікаційних номерів для виготовлення дозволів на чотирьох осіб. Разом з цим отримав 36 тис. грн і відразу був затриманий.

ДБР просило застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави 500 тис. грн. Проте суд визначив фігуранту запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту – з 22:00 до 06:00 та відсторонив його від займаної посади на два місяці.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.