На Франківщині заступник начальника поліції торгував дозволами на зброю

Правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Коломийського відділу поліції.

20.11.2023
На Франківщині заступник начальника поліції торгував дозволами на зброю

Про це повідомляє франківське видання КУРС з посиланням на ухвали Личаківського районного суду м. Львова та Львівського апеляційного суду.

За версію слідства, наприкінці липня цього року чоловік за хабар видавав дозволи на придбання, зберігання та використання зброї: один продав за 9 тис. грн, а коли взяв замовлення ще на чотири, його затримали правоохоронці

9 серпня у Коломиї знайомий, який вже звернувся до правоохоронців, передав посадовцю дві фотокартки, копію паспорта і ідентифікаційного номера одного з чоловіків та 9 тис. грн. Вже 1 вересня заступник начальника поліції виконав замовлення і передав «клієнту» витяг з Єдиного реєстру зброї про наявність дозволу на придбання зброї та повідомив, що може за таким же механізмом виготовити дозволи для інших осіб.

Відтак 10 жовтня посадовець отримав фотокартки, копії паспортів і ідентифікаційних номерів для виготовлення дозволів на чотирьох осіб. Разом з цим отримав 36 тис. грн і відразу був затриманий.

ДБР просило застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави 500 тис. грн. Проте суд визначив фігуранту запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту – з 22:00 до 06:00 та відсторонив його від займаної посади на два місяці.

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.