Чоловік на Львівщині побив поліцейського, бо злякався вручення повістки

Мешканець Волині приїхав на Львівщину та переховувався тут у лісі, щоб уникнути мобілізації.

21.05.2024
Чоловік на Львівщині побив поліцейського, бо злякався вручення повістки

16 травня близько 8:30 чоловік, перебуваючи на вулиці Данила Галицького в Турці, під час перевірки документів напав на працівника поліції. Він тричі ударив поліцейського кулаком по обличчю та спробував утекти. Однак правоохоронець наздогнав його біля автомобіля, де отримав від утікача ще декілька ударів ногами по тілу, повідомляє Lviv.media.

У суді чоловік розповів, що побив поліцейського, бо злякався, що той може вручити йому повістку. Адже він ще з 8 травня переховується від мобілізації, не живе вдома, постійно мандрує та ночує в лісі. Вдома, на Волині, його оголосили безвісти зниклим. Повертатися туди він не має наміру. Натомість хоче виїхати за кордон.

У судовому слуханні прокурори просили суддю обрати чоловіку запобіжний захід — домашній арешт. Адже він чітко окреслив свої наміри виїхати з України. Сам підозрюваний у побитті поліцейського просив не повертати його додому. Адже там йому можуть вручити повістку та мобілізувати.

Суд ухвалив таки посадити чоловіка під цілодобовий домашній арешт на два місяці — до 17 липня включно. Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.