На “Аскольдовій могилі” у Києві пропонують створити Національний пантеон Героїв України

Задля розгляду петиції президентом вона має набрати 25 тисяч підписів, станом на зараз зібрано вже 19 тисяч.

22.03.2023
На “Аскольдовій могилі” у Києві пропонують створити Національний пантеон Героїв України

Парамедикиня ЗСУ, депутатка Київради та наречена загиблого воїна Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі) Аліна Михайлова зареєструвала на сайті президента України петицію про створення меморіального комплексу “Національний пантеон Героїв України” на території парку “Аскольдова могила” в Києві.

На території Аскольдової могили вшановані герої Крут, Небесної сотні, битв за Донецький аеропорт, Дебальцеве, Іловайськ. Також тут похований полеглий Герой України, командир спецпідрозділу “Вовки Да Вінчі” Дмитро Коцюбайло.

“Сьогодні держава займається створенням Національного військового меморіального кладовища. Це дуже важливий і потрібний для України проєкт, на якому ми не маємо зупинятись. Нам потрібен наш “Арлінгтон” як вічна памʼять, що без війська немає України. І нам потрібен Пантеон як місце сили і єднання довкола визначних борців за нашу незалежність”, — наголосила Аліна Михайлова.

За її ідеєю, у Пантеоні мають відбуватися почесні поховання та встановлюватися памʼятні обʼєкти для увічнення видатних історичних діячів України. Також Михайлова пропонує перепоховати в Пантеоні Степана Бандеру, Євгена Коновальця, Симона Петлюру, Павла Скоропадського, які поховані за межами України.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.