Загиблий розвідник зі Львівщини отримав звання Героя України

Військовий брав участь в АТО, на початку повномасштабного вторгнення пішов служити добровольцем.

29.02.2024
Загиблий розвідник зі Львівщини отримав звання Героя України

Про це йдеться в указі президента.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України посмертно з удостоєнням ордена «Золота Зірка» 29-річному Василю Гукало.

Військовий родом із села Залужжя, що у Яворівському районі Львівщини. Чоловік вперше пішов воювати добровольцем у травні 2015 року. Коли повернувся із АТО, то створив сім’ю.

На початку повномастабного вторгнення Василь Гукало був за кордоном, але повернувся в Україну і вже 26 лютого добровільно пішов служити.

Василь Гукало став до лав 63 ОМБр, був розвідником.

Воював у найгарячіших точках фронту, звільняв Херсонщину та боронив Бахмут. На цьому напрямку героїчно евакуйовував поранених воїнів. Герой загинув 21 квітня 2023 року від авіаудару на Донеччині.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.