МВФ надасть Україні додаткові 1,3 млрд доларів

Отриманий транш направлять на підтримку нашої обороноздатності, виплати пенсій та соціальних програм, а також для посилення стійкості економіки держави.

07.10.2022
МВФ надасть Україні додаткові 1,3 млрд доларів
Фото: умовне

Міжнародний валютний фонд надасть Україні додаткові 1,3 млрд доларів, що збільшить загальну суму грошей, виділену ним з початку повномасштабного вторгнення, до 2,7 млрд доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Україн Денис Шмигаль.

Шмигаль зазначив, що загалом від початку повномасштабної війни міжнародні партнери України надали Україні близько 20 млрд доларів.

“Дякуємо союзникам, які допомагають нам вистояти у боротьбі за незалежність і свободу України. Цінуємо таку підтримку та працюємо над її розширенням. Наступного року очікуємо на нову велику програму МВФ, а також фінансування від США, ЄС та інших країн G7”, — вказав Шмигаль.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.