Можеш воювати – ідеш і воюєш

Хто ще досі не розуміє як себе поводити в суворих реаліях життя воюючої країни, пояснюю в кількох тезах.

26.07.2023
Можеш воювати – ідеш і воюєш

Можеш воювати – ідеш і воюєш!

Думаєш, що не можеш – береш себе в руки, проходиш курси по медицині, тактиці, стрільбі, управлінню дронами – ідеш і воюєш! Без тебе не вирулим.

Не можеш воювати – знаходиш в собі усі ресурси організаторських навичок і доброти душевної – стаєш волонтером і допомагаєш армії!

Зайнятість не дозволяє віддавати всі сто відсотків часу волонтерській діяльності – забуваєш про ілюзорне право на втому та розчарування і невпинно та стабільно долучаєшся до зборів на військові потреби!

Не можеш нічого з вищевказаного – пішов на*уй звідси, ти і даром нікому не здався. Твої внуки забудуть де твоя могила, а правнуки емігрують рятуючись від шлейфу сорому твого прізвища. Пиво на лавочці можеш попити і блія під’їзду помешкань Польщі, Італії, Америки!

Автор: Ігор Фльорко, боєць 80 ОДШБр ЗСУ 

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.