Мешканці села на Львівщині прибирали біля могил енкаведистів

Жителі села Новий Милятин Буської громади влаштували прибирання на території, де поховані радянські агенти НКВС.

17.09.2023
Мешканці села на Львівщині прибирали біля могил енкаведистів

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Анна Герич, секретар робочої групи з питань декомунізації при Львівській ОВА, представниця ініціативи “Локальна декомунізація”.

“Є такі люди в Новому Милятині Буської громади, які думають, що для того, щоб небо було мирним, треба шанувати могили енкаведистів — і дітей вчити то робити”, – йдеться у повідомленні.

“Подивіться на роки смерті на плитах (в дописі), а ще — коментарі про похованих, хто вони були і чим відзначилися, від чиїх рук загинули”, – зазначила Герич.

“Україна буде чистою, коли ми перестанемо бути добрі до ворога. Коли ці діти нарешті знатимуть, що то енкаведисти поховані, і прибирати підуть парки, сквери, а як поховання – то УГА-УСС-УПА”, – підсумувала Анна Герич.

Користувачі в коментарях у дописі поділились думками стосовно ініціативи прибирання біля пам’ятників енкаведистам.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.