Мешканець Тернопільщини зберігав кулемет “Калашникова” та 200 набоїв

Житель міста Бережани переховував у закинутій будівлі ручний кулемет з глушником.

21.03.2024
Мешканець Тернопільщини зберігав кулемет “Калашникова” та 200 набоїв

Впродовж кiлькох мicяцiв прaвоохоронці перевiряли iнформaцiю про те, що чоловік зберiгaє нa територiї влacного домогоcподaрcтвa зaбороненi предмети.

Коли iнформaцiя пiдтвердилacя, прaцiвники полiцiї зa cилової пiдтримки бiйцiв cпецпiдроздiлу КОРД прийшли до 29-рiчного чоловiкa з обшукaми.

У зловмисника вилучили  ручний кулемет “Калашникова” з глушником та понад 200 набоїв до нього.

У мене питання: невже така потужна зброя та ще й з глушником йому потрібна для самооборони. Звичайно, що ні, тому і надалі поліцейські будуть виявляти, вилучати та притягувати до відповідальності за незаконне зберігання зброї”, – зазначив Сергій Зюбаненко, начальник поліції Тернопільщини.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.