Мешканець Тернопільщини переправляв ухилянтів за кордон

50-річний чоловік намагався переправити до Румунії п’ятьох військовозобов’язаних.

13.02.2024
Мешканець Тернопільщини переправляв ухилянтів за кордон

Про це повідомляє Поліція Чернівецької області.

Уродженець Тернопільської області організував незаконну схему переправки через кордон чоловіків віком від 20 до 45 років.

Свої “послуги” зловмисник оцінив від 5 до 6 тисяч євро з кожного.

У селі Чудей Чернівецької області перед лінією розмежування прикордонники затримали п’ятьох чоловіків, які планували незаконно перетнути державний кордон.

Організатора нелегального бізнесу правоохоронці затримали на виїзді з території Чернівецької області. Наразі правоохоронці повідомили 50-річному чоловікові про підозру.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.